Вівторок, 25.06.2024, 18:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Великокардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Форма входу
Пошук

Президентська республіка

 На сучасному етані розвитку держава приділяє ува­гу роботі, спрямованій на відродження і перебудову національної системи освіти як найважливішої ланки у вихованні свідомих громадян держави. Адже суспільство потребує громадянина освіченого, активно­го, який уміє жити і працювати в умовах демократи­зації, в обстановці зростаючої економічної відповідаль­ності, уміє встановлювати контакти з іншими людьми, орієнтується в ситуаціях, що склалися.

     Головна мета виховання — набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадку­вання духовних надбань українського народу, форму­вання в молоді особистісних рис громадян Українсь­кої держави — розвиненої духовності, фізичної доско­налості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової,   екологічної   культури.  

Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу в навчальному закладі, у Великокардашинській школі І-ІІІ ступенів створена програма творчого розвитку і саморозвитку на базі особистісного підходу, яка дозволяє здійснювати завдання виховання, що у свою чергу призводить до вироблення специфічної структури виховної роботи в школі.

   У Великокардашинській школі І-ІІІ ступенів   запроваджено модель учнівського самоврядування - шкільна президентська республіка. Вона допомагає суттєво поліпшити позакласну роботу і посилити відповідальність за доручену справу.

 Вищим органом учнівського самоврядування є учнівська конференція, яка вирішує найбільш важливі питання і обирає учнівську раду,її лідера,органи учнівського самоврядування в 5-11 класах. Виконавчим органом учнівського самоврядування є учнівська рада—рада  представників Президента. Керує учнівським парламентом школи Президент – Сухопарова Владислава, учениця 10 класу, якій підпорядкована рада школи, до якої входять представники класних колективів, які організовують та координують роботу з учнівським активом класів.

Рада парламенту спрямовує роботу 8 центрів: ”Знання”,  ”Дисципліни і порядку”, ”Рада суспільно корисних і добрих справ”, ”Здоров’я”, ”Дозвілля”, ”Національного і культурного відродження”, ”Захисту прав учнів”, ”Прес-центр”.

Системі самоврядування школи підпорядкована система самоврядування по класних колективах.

Допомогу в налагодженні успішної діяльності класних колективів надає Президент школи та його заступники, які тісно співпрацюють з адміністрацією школи.

Учнівський парламент школи вдається до різноманітних форм і методів роботи: засідання, зустрічі за круглим столом, конференції, рейди-перевірки, випуск газет, інформаційних вісників, огляди роботи активів класів, обмін досвідом, змагання, проведення різних заходів, що сприяє активізації шкільного життя, зацікавленості учнів справами колективу.

Поряд з учнівським самоврядуванням у школі діє дитяче об’єднання „ПЕРВОЦВІТ”, яке об’єднує учнів за інтересами та організовує роботу учнівського об'єднання, координує співпрацю різних сходинок , надає методичну й практичну допомогу учням. Його членами є учні школи. Класні керівники виступають у ролі наставників і консультантів.

У своїй роботі вчителі прагнуть того, щоб кожен із дітей став активним, знайшов своє місце у справах свого колективу .

Пріоритетними напрямами діяльності "Первоцвіту" є навчальна, виховна, інформаційно - методична робота.

Робота об'єднання побудована на формуванні в кожного учня вміння, звички активно діяти у вирішенні найважливіших питань життя країни ,свого колективу, школи, навчанні дітей формулювати, висловлювати та відстоювати власну думку.

Структура дитячого об'єднання розроблена по сходинках і тому діяльність даного об'єднання відзначається чіткістю й конкретністю планування згідно назв сходинок.

1 сходинка –  «Будь людиною, бо тебе створив Бог».

2 сходинка – «Будь людиною, бо ти - кровинка батька і неньки, бабусі і дідуся, роду людського».

3 сходинка –  «Будь людиною, бо ти не володар природи, ти - її друг».

Програмні документи об'єднання: Статут, Програма , які складені відповідно до статей Декларації прав та обов'язків дитини                  Великокардашинської школи І - ІІІ ступенів .

Чимало цікавих і корисних справ проходить у нашій школі завдяки діяльності об'єднання. Учні збирають матеріали про історію школи, села, видатних жителів, беруть участь у краєзнавчих експедиціях "Краса і біль України", "Моя земля - земля моїх батьків". Турботою і увагою оточені люди похилого віку, які проживають у селі. Операції «Милосердя»,  «Турбота», «Ветеран живе поруч» - ось неповний перелік їх справ. Організовує роботу учнівського об'єднання, координує співпрацю різних сходинок, надає методичну й практичну допомогу школярам заступник директора з виховної роботи Мірошниченко Яна Григорівна.  

Погода
Сьогодні свято!!!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання