Вівторок, 25.06.2024, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Великокардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Форма входу
Пошук

Учнівське самоврядування

Організація самоврядування

Мета: виховання і формування свідомого, з активною громадською попозицією громадянина України; сприяє виробленню в учнів почуття господарів своєї школи, покращенню стосунків і діяльності.

Завдання:

1.Формування високих морально-духовних якостей учнів.

2. Сприяння згуртуванню учнівського колективу.

3. Створення умов для самореалізації особистості, учнівського самоврядування.

4. Виховання любові до рідного краю.

5. Виховання учня, як особистість.

Провідна ідея: всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування.

Переконання: всі мають стати активними, знайти своє місце у справах свого колективу, міста, району, області, України.

Девіз:

«Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!»

 
 
Свято квітів 
Традиційно в перший тиждень жовтня в школі проводиться
свято квітів на тему "З Україною в серці".
Кожен клас представив композиції з квітів та природних матеріалів.

День самоврядування.

5 жовтня у школі відбувся День самоврядування, під час якого учні  7-10 класів проводили уроки замість вчителів. Цей захід закінчився святковим концертом,

який підготовлений культ-масовою комісією шкільного самоврядування.

13 жовтня в школі проведено День Козацтва та

День Захисника України.

під час проведення заходу діти прийняли участь у

різноманітних конкурсах та змаганнях.  

 
 
Акція "Посади дерево"

              У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього середовища, благоустрою та озелененню території.                                                                                                                                        Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка є місцем для  повноцінного відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, виховує охайність і привчає до порядку.

      Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім задоволення, приносить ще і користь. Дерева очищують повітря,  слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки…                                               

        Велике, зелене дерево здавна символізує процвітання, здоров’я і любов. Тому найкращий спосіб виказати ці почуття рідним і близьким – разом посадити дерево.

       24 жовтня 2018 року дружній колектив Великокардашинської загальноосвітньої школи провів акцію з висадження дерев. Акція розрахована на привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши дерево. І  завдяки спільним зусиллям учнів, вчителів, батьків  пришкільна територія поповнилася новими насадженнями, а діти отримали масу позитивних емоцій. А найактивнішими, звичайно, були учні  1 класу. Можливо через 12 років перші учні НУШ будуть у цьому паркі зустрічати світанок.

        Починаючи з 2000 року у школі регулярно проводилися екологічні акції по посадці дерев і завдяки  цьому на подвір’ї  виріс не один березовий гай -окраса села.

       Школярі, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але  посадити дерево – справа честі для кожного. Ми намагаємося робити посильні внески у цю справу. Результатом  проведення цьогорічної акції є висадження 100 берізок. Цей посадковий матеріал школа одержала завдяки підтримці Великокардашинського лісництва (керівник Борисов О.А.)  Тож девізом екологічної діяльності нашої школи є: «Природу-матінку, як щастя бережи, любов свою на ділі докажи».

Виховуємо справжніх охоронців природи.

Щороку в грудні в школі проводяться конкурси - акції «Новорічна композиція», «Альтернативна ялинка», «Букет замість ялинки». Ці акції спрямовані на попередження незаконного вирубування хвойних дерев, на виховання бережливого ставлення до природи, формування естетичного смаку.

Дотик янгола.

У школі творчо попрацювали учні члени гуртків декоративно-прикладного мистецтва. Творчими руками створено дуже гарні поробки на виставку «Дотик янгола» Різні техніки та матеріали були використані у роботі, і як результат – такі ось роботи.

Погода
Сьогодні свято!!!
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання